+38 067 155 155 9

+38 095 484 260 9

RU

 • icon

  Доставка: Быстро/Бесплатно*

  * При заказе от 2000 грн.

 • icon

  Безопасная Оплата

  100% защита платежей

 • icon

  Online Поддержка

  Помощь в Чате

 • icon

  Рекламация

  Клиенториентированность

КАТАЛОГ

Illustration

УХОД ЗА ПРОБЛЕМНОЙ КОЖЕЙ

Illustration

КОСМЕТОЛОГИЧЕСКОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

akcijni-nabori

АКЦИОННЫЕ НАБОРЫ

Illustration

КОКТЕЙЛИ ДЛЯ МЕЗОРОЛЕРА

Illustration

МЕЗОРОЛЕРИ

Illustration

МАСКИ ДЛЯ ЛИЦА

Illustration

СРЕДСТВА ДЛЯ РОСТА ВОЛОС, РЕСНИЦ, БРОВЕЙ

Illustration

КРЕМА И СРЕДСТВА ОЧИЩЕНИЯ

Illustration

ПРЕПАРАТЫ АЮРВЕДЫ

ТОП Продаж

Illustration

Миостимулятор В-333

ДЛЯ РЕАБИЛИТАЦИИ, ПОХУДЕНИЯ, ПОДТЯЖКИ ЛИЦА И ТЕЛА. БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА - EMS LOW FREQUENCY SLIMMING MACHINE

Хіти Продажу

Illustration

УХОД ЗА ПРОБЛЕМНОЙ КОЖЕЙ

РЕТИНОЕДЫ – ИННОВАЦИЯ КОСМЕТОЛОГИЧЕСКОЙ ИНДУСТРИИ. ОТ НАПРИ И МОРЩИН. ЭФФЕКТ УВАЖЕНИЯ, ОМОЛОЖЕНИЯ

Illustration

KD-9002 + Подарок

АППАРАТ КОСМЕТОЛОГИЧЕСКИЙ ДЛЯ ПОДТЯЖКИ КОЖИ 5 В 1 KD-9902 (МИОСТИМУЛЯЦИЯ (EMS), ЭЛЕКТРОПОРАЦИЯ, МЕЗОПОРАЦИЯ, RF, LED) + 2 ШТ. ГИАЛУРОНОВАЯ КИСЛОТА "GOLD" (20 ML)

Отзывы

Illustration

Татьяна - Днепр

“Думала, що такого маленького тюбика Adapalene не вистачить. За фактом уже півроку користуюсь. Процедури закінчено вчора. Як результат – чиста шкіра обличчя. Як і обіцяли”

15 марта 2021 г. 10:34

Illustration

Мария

“Синові 16 та прищі вже два роки його хвилюють. Взяли бензак та запаслися терпінням. Через 2 місяці суттєво помітили покращення. Почервоніння пройшло, залишилися лише найпроблемніші прищі. Думаю ще через 2 місяці ми про них забудемо"

26 окт. 2021 г. 13:51

Illustration

НАТАЛИЯ

“Хочу відзначити порядність цієї компанії. Був не дуже добрий інцидент. Купила косметологічний апарат для підтяжки шкіри 5 до 1 KD-9900. Апарат зламався. Мені повернули гроші без жодних проблем. Порядність у нашій країні – дорогого коштує. Спасибі.”

5 МАРТА 2018, 13:17

Illustration

М.П. НОВИКОВА

“Скрабер справді хороший апарат для чищення шкіри. Справа в тому, що мені 47 років. Після 40 у мене на додачу до зморшок і мішок під очима дуже потьмяніла шкіра, почали з'являтися незрозумілі толі прищі, толі вугрі. Шкіра була одночасно і жирна (біля носа та на лобі) і суха (під очима). Мені розповіли, що процедури зі скрабер дуже добре допомагають привести шкіру обличчя в порядок. Але я визнала, що вигідніше його буде купити, ніж відвідувати салони. тому я його купила. Після 1 процедури я вже була задоволена. Шкіра вже не була жирною і трималася такий тиждень, стало менше прищів. Після 3 процедури кількість прищів зменшилася рівно в половину, прополі темні кола. Ось такими способами я привела своє обличчя "у людський вигляд"”

29 ИЮЛЯ 2016, 20:40

Illustration

Ирина Влодимировна

“Ставлю мінус скрабера LW-006, тому, що прийшов скрабер з незвичайною вилкою, тобто в звичайну розетку його не включиш. Я спочатку перелякалася .... подумала, що це черговий інтернет-розлучення і товар, що мені прийшов, не відповідає дійсності. Але, порившись у посилці, я виявила перехідник. Це означає, що продавець розглядав це питання і потурбувався, щоб покупець зміг скористатися товаром. За це велике спасибі, тому що я просто не уявляю, як і де шукати відповідний перехідник. Робота скрабера мені подобається, добре очищає. Шкіра стала рівнішою, чистішою, чорні крапки поступово пройшли, шкіра на лобі перестала бути жирною. Пройшли дрібні прищики на вилицях. ЗА САМ АПАРАТ - ВІДМІННО

3 ФЕВРАЛЯ 2021, 21:08

Illustration

Вера

"Так сталося, що замовлений мною мезороллер zgts прийшов зламаний. Чи бракований трапився, чи в дорозі пошкодився. (Він був у тубі і з захисним ковпачком, які не були пом'яті). Я зв'язалася з магазином і мені люб'язно запропонували його поміняти, без скандалів та звинувачень. Сказали – з'ясують причину поломки. Найближчим часом я отримала новий мезоролер, цілий, міцний. Дякуємо за таке ставлення! Відразу видно – цінують клієнтів!
На даний момент я зробила лише 2 процедури за допомогою мезоролера, шкіра трохи напухла та почервоніла. Потім усе пройшло. Помітно звузилися пори. Працюю над зморшками."

3 ФЕВРАЛЯ 2017, 21:08

Illustration

Вся продукция компании поступила напрямую от производителя. Это надежные сертифицированные медицинские и косметологические фабрики Китая, Южной Кореи, США.

Мы делаем все, чтобы вы получили желаемый результат. Наши продукты действительно помогают вам оставаться красивыми, здоровыми и чувствовать себя лучше.

Мы регулярно проводим мониторинг, исследования и заказываем новые продукты для вашего удовольствия. "Мезороллер Украина" – это место №1 с лучшей продукцией для вашей красоты и здоровья.

Михаил Деркач, Директор

Остались вопросы?Спросите нас 

Заполните форму ниже, и мы свяжемся с вами как можно скорее.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами якомога швидше.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Контакты